Liikmed

Nordic Hambakliinik

Nordic Hambakliinik pakub hambaravi täisteenust Tallinna südalinnas. Meie juures saate abi kõikides hammastega seotud küsimustes – alates klassikalisest hambaravist lõpetades implantoloogia ja esteetiliste protseduuridega.
Kliiniku lehele
Nordic Hambakliinik

Loe lisa

Sakala Hambaravi

Sakala Hambaravi pakub kaasaegset ja kõikehõlmavat hambaraviteenust kõikide suu tervisega seotud murede lahendamiseks. Me kasutame uue põlvkonna digitaalseid (CAD/CAM) seadmeid, mis võimaldavad proteetilisi töid teostada 1 visiidi käigus.
Kliiniku lehele
Sakala logo

Loe lisa

Tallinna Tervishoiu Kõrgkool

Tallinna Tervishoiu Kõrgkool on rahvusvaheliselt tunnustatud tervise ja heaolu valdkonnas koolitust pakkuv riiklik rakenduskõrgkool.
Kliiniku lehele
TTKlogo

Loe lisa

Medihub

Medihubi eesmärk on muuta patsiendi meditsiinireisi planeerimine nii lihtsaks, turvaliseks ja mugavaks kui üldse võimalik.
Kliiniku lehele
Medihub

Loe lisa

Hambaravi Kliinik 32

Kliinik 32 on interdistsiplinaarne hambaravikeskus, mis on keskendunud eelkõige keerulisemate ravijuhtude lahendamisele, kuid pakub abi kõigi suumurede puhul.
Kliiniku lehele
Kliinik32 Hambaravi

Loe lisa

Taastava Kirurgia Kliinik

Taastava Kirurgia Kliinik on Eesti juhtiv rekonstruktiivkirurgia haigla, mille tegevusvaldkonnad on veresoontekirurgia, taastav ja esteetiline plastikakirurgia ning mida iseloomustab patsiendisõbralik ja privaatne teenindus.
Kliiniku lehele
logo-Taastuvkirurgia

Loe lisa

Dr. Niine Nahakliinik

Dr. Niine Nahakliinik on tunnustatud nahakasvajate multidistsiplinaarsele ravile spetsialiseerunud erakliinik Eestis.
Kliiniku lehele
logo-Nahakliinik

Loe lisa

Medemis Clinic

Medemis pakub esteetilise meditsiini teenuseid Tallinna südalinnas.
Kliiniku lehele

Loe lisa

Kreutzwaldi Silmakeskus

Kreutzwaldi tänava ja Narva maantee nurgale kerkinud moodsas ärimajas ootab Teid 2013. aasta oktoobris avatud Kreutzwaldi Silmakeskus.
Kliiniku lehele
kreutzwaldi-silmakeskus

Loe lisa

Fertilitas

AS Fertilitas on asutatud 1993 aastal ja on Eesti suurim erahaigla, kus töötavad spetsialistid enam kui 20 erialalt, sh günekoloogia, nina-kõrva-kurgu haiguste ravi ja taastusravi valdkonnas.
Kliiniku lehele
logo-Fertilitas

Loe lisa

Ida-Tallinna Keskhaigla

Ida-Tallinna Keskhaigla visiooniks on olla tipptasemel tervishoiuteenuseid pakkuv Tallinna Haigla, mis on esimene valik patsiendile, koostööpartnerile ja töötajale.
Kliiniku lehele
logo-ITK

Loe lisa

Põhja-Eesti Regionaalhaigla

Põhja-Eesti Regionaalhaigla koosseisus on Eesti suurim interdistsiplinaarne vähikeskus kõrgetasemelise nukleaarmeditsiini osakonnaga ja suurim südamekeskus kardiokirugia ja invasiivse kardioloogiaga.
Kliiniku lehele
logo-PERH2

Loe lisa

Vähiuuringute Tehnoloogia Arenduskeskus

Vähiuuringute Tehnoloogia Arenduskeskus koostöös meditsiinilaboriga iGen pakub järgmisi teenuseid: onkogeneetilised analüüsid, farmakogeneetilised analüüsid, geneetiline konsultatsioon päriliku vähi riski hindamiseks, geneetiline analüüs personaalsete toitumissoovituste koostamiseks.
Arenduskeskuse lehele
logo-VTAK

Loe lisa

Eesti Terviseturismi Ühendus

Terviseturismi klaster ühendab Eesti ravispaasid , kuurorte ja terviseturismi arengut toetavaid organisatsioone.
Klastri lehele
logo-Terviseturism

Loe lisa

Liikumistervise innovatsiooni klaster SportEST

Liikumistervise innovatsiooni klastri põhieesmärgiks on suurendada klastri neljas põhivaldkonnas (meditsiiniteenused, biotehnoloogia, e-tervis ja IKT) ning sidusvaldkondadses (sport, turism jm) tegutsevate ettevõtete käivet ning lisandväärtust, aidata kaasa uute või oluliselt muudetud teadmuspõhiste toodete ja teenuste arendamisele ning ettevõtete rahvusvahelistumisele.
Klastri lehele
logo-SportEST

Loe lisa

Rakuravi klaster

Rakuravi klaster on katusorganisatsiooniks Eestis rakuravi teenust pakkuvatele ettevõtetele, kes pakuvad terviklahendusi rakuravi uuringutes, GMP tasemel tootmises ning Euroopa registreeringute dokumentatsiooni koostamisel.
Klastri lehele
logo-Rakuteraapia

Loe lisa